Mellora Diverse Multicolor prostoren nahrbtnik iz odpornega materiala
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Le še do torka, 26. 5. lahko med Color Days nakupuješ z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali te privlačijo nežni odtenki ali izraziti kosi, zdaj je idealen trenutek, da se razveseliš.
Ko ti ne manjka poguma, priskoči na pomoč Mellora Diverse Multicolor, da te poudari. Naš bestseller Mellora je dobil novo, večbarvno preobleko. Gradient na straneh in…
Več informacijKo ti ne manjka poguma, priskoči na pomoč Mellora Diverse Multicolor, da te poudari. Naš bestseller Mellora je dobil novo, večbarvno preobleko. Gradient na straneh in poklopcu izgleda kot slikarska paleta in daje temu nahrbtniku pravo energijo. Izrazit poklopec in logotip Vuch pa sta samo še češnja na vrhu. Torej, si pripravljena izstopati iz množice z Melloro Diverse? Slogovno in drzno!
- Originalen oblikovalski nahrbtnik iz kolekcije creARTivity
- Notranji ločen prostor za mini prenosnik in majhen žep na zadrgo
- Zapenjanje z zadrgo in poklopec z magnetnim patentom
- Nastavljive naramnice
| Dimenzije | 380 x 250 x 180 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 590 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Večbarven |
| Barva | Multicolor |
| Prostornina | 17 |
| Kolekcije | creARTivity |
| Stil | Potovalni, Študentski, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 44 - 88 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | Vzdržljiv material, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
creARTivity
Bodi Vuch, bodi viden.
Kraj, kjer nismo varčevali z domišljijo in smo igrivo sestavili potiske na naše uspešnice. Vsak potisk ima svojo zgodbo, vendar ti skupaj zagotavljajo eno stvar. Izvirnost. Ne glede na to, ali se odločiš za torbico, nahrbtnik ali denarnico, vedno boš ti tisti, ki izstopa iz množice.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.