Mellora Neo Pink prostoren nahrbtnik iz vzdržljivega materiala
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova.
Mellora Neo ima vodoodporno površino, ki se ne boji prahu ali dežja. Znotraj boš našel oblazinjeno pregrado za prenosnik, žepek na zadrgo in prostor za vse, kar…
Več informacijMellora Neo ima vodoodporno površino, ki se ne boji prahu ali dežja. Znotraj boš našel oblazinjeno pregrado za prenosnik, žepek na zadrgo in prostor za vse, kar potrebuješ s seboj. Zapira se na zadrgo in ga varno zataknete tudi s ščipom. Ostane le še, da prilagodiš udobne ramenske naramnice in greš. Kam pa bo šlo?
- Glavno zapiranje na zadrgo in ščip
- Pregledna notranja razdelitev
- Zunanji žepi na zadrgo
- Ojačan žep za prenosnik
- Vodoodporen material
- Prsni jermen s sponko
- Oblazinjene ramenske naramnice in hrbet za udobno nošenje
| Dimenzije | 450 x 280 x 190 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 1180 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Roza |
| Prostornina | 23 |
| Stil | Potovalni, Študentski |
| Dolžina naramnice | 52 - 102 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Žep za steklenico, Vzdržljiv material, Oblazinjen hrbet, Oblazinjeni naramnice, Skriti žep, Vodoodporen material, Trak za kovček, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
90 % PU Poliuretan
10 % PES Poliester
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Nahrbtniki
Časi, ko so nahrbtniki pomenili le šolske torbe ali športne kose za visoko gorske ture, so že zdavnaj minili. Zdaj je lahko nahrbtnik tudi eleganten dodatek za mesto na sprehod, v službo ali v šolo. Zato izberi kos, ki bo udobno sedel na tvojih ramenih in dopolnil tvoj outfit do popolnosti. Še ena nesporna prednost nahrbtnikov je, da imaš proste roke in tvoja ramena ti bodo zagotovo tudi hvaležna, ker bo celotna teža tvojih potrebščin lepo razporejena na obe rameni.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.