Leonora Pink torba za okoli pasu z nastavljivim pasom
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
„Torba za okoli pasu se je vrnila v modo in postala hit številka ena. Je še nimate? Za vas imamo odličnega kandidata v obliki praktične in elegantne torbe za okoli pasu…
Več informacij„Torba za okoli pasu se je vrnila v modo in postala hit številka ena. Je še nimate? Za vas imamo odličnega kandidata v obliki praktične in elegantne torbe za okoli pasu v nežno roza barvi.“
- Notranji predal z zadrgo
- Praktični majhni predali
- Nastavljiv pas
- Dolžina pasu: min.76 cm - max. 102 cm
| Dimenzije | 130 x 170 x 40 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 285 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Roza |
| Stil | Potovalni, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 58 - 84 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Ledvične torbice
Veličasten povratek. Besedna zveza, ki je povezana z ledvičnimi torbicami. Svetovno, izvirno. Ti in še veliko več konotacij vzbuja prav ta modni dodatek. Nekdaj kot modno prekletstvo, danes kot must-have izdelek v tvoji garderobi. Torej, smo te že prepričali, da jo moraš imeti doma? V tem primeru ne oklevaj in naročaj.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.