Thalie Big Black velika in prostorna torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Večji model, več možnosti. Ta torbica je večja različica našega priljubljenega dizajna Thalie. Ohranja svojo zasvojljivo eleganco, vendar dodaja prostor za vse, kar tvoj…
Več informacijVečji model, več možnosti. Ta torbica je večja različica našega priljubljenega dizajna Thalie. Ohranja svojo zasvojljivo eleganco, vendar dodaja prostor za vse, kar tvoj dan zahteva, od prenosnika do nujne kozmetične torbice. Brezčasna oblika z daljšimi ročaji iz nje dela stilskega in praktičnega partnerja, ki drži korak s teboj v pisarni ali na sestanku, hkrati pa odlično izgleda ob vsaki skodelici kave.
- Večja sestra modela Thalie
- Glavno zapiranje na magnet
- Notranja žepna zadrga + dva predala
- Resnično prostorna torbica
- Dolgi ročaji za udobno nošenje
| Dimenzije | 240 x 580 x 170 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 550 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Stil | Eleganten, Potovalni |
| Dolžina naramnice | 60 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
VELIKE TORBICE
Na žalost nismo v Bradavičarki in nimamo na voljo Hermionine čarobne torbe, v katero se je pospravil celo šotor. Toda na srečo živimo v svetu, kjer so velike torbice in kjer je tudi Vuch, ki ima celo sekcijo takšnih torbic, tako da si lahko izbereš svojo veliko lepotičko, v katero daš vse nujno in nenujno, kar trenutno potrebuješ imeti s seboj.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.