Meriel Green usnjen mestni nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Usnjen nahrbtnik Meriel je popoln dodatek za vsako moderno žensko. Je dovolj prostoren, da vanj spraviš manjši prenosnik, zato ti bo odličen sopotnik na poti v službo…
Več informacijUsnjen nahrbtnik Meriel je popoln dodatek za vsako moderno žensko. Je dovolj prostoren, da vanj spraviš manjši prenosnik, zato ti bo odličen sopotnik na poti v službo ali na sestanke v kavarni. Njegov čist poslovni dizajn ga naredi brezčasen kos, ki ti nikoli ne bo dolgčasil.
- Eleganten usnjen poslovni nahrbtnik
- Notranji žep na zadrgo
- Dva ločena žepa na zadrgo
- Manjši žep na zadrgo za drobnarije
| Dimenzije | 300 x 270 x 130 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 700 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Zelena |
| Prostornina | 11 |
| Kolekcije | Usnjene |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 47 - 83 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" " |
| Material zadrge | Kovina |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Skriti žep, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Usnjeni nahrbtniki
Mi že vemo, da je težko brez pravega usnjenega nahrbtnika. Menimo namreč, da je z njim sprehod po mestu veliko boljši. Preprosto božanski. Poleg tega vas bo osvojil s svojo vzdržljivostjo, vsestranskostjo in nežnostjo. Če želite nositi zgodbo na hrbtu, je usnjeni nahrbtnik obvezen. Zagotovo ga boste nosili zelo dolgo.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.