Anna Blue crossbody torba z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Anna je crossbody torba, ki temelji na preprostosti in čistem dizajnu. Navdihnjena z našim prodajnim hitom Coalie, Anna prinaša enak priložnostni slog, ki se odlično…
Več informacijAnna je crossbody torba, ki temelji na preprostosti in čistem dizajnu. Navdihnjena z našim prodajnim hitom Coalie, Anna prinaša enak priložnostni slog, ki se odlično kombinira z vsemi oblačili. Njena dve ločeni zadrgi vam nudita dovolj prostora za vse vaše potrebščine, ne da bi torba izgubila svojo vitko silhueto. Z elegantno linijo in diskretnim vgraviranim logotipom je Anna torba, ki jo lahko uporabljate tako v vsakdanjih situacijah kot na posebnih priložnostih. Stilska in praktična v vseh pogledih.
- Presenetljivo prostorna crossbody torba
- Dve ločeni zadrgi
- Nastavljiv trak, prilagojen vaši višini
- Torba se oblikuje glede na vsebino
| Dimenzije | 180 x 230 x 40 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 344 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Modra |
| Kolekcije | SimplyV |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 145 - 81 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | 2 v 1, Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
SimplyV
Preprosti Vuškas, Simply Vuch!
Večna, minimalistična in elegantna. Zbirka SimplyV se z lahkoto počuti brez dodatkov. Ker je v preprostosti lepota. Glavno vlogo v dizajnu vsake SimplyVuškas predstavlja čista linija, gladek material in nežni kovinski detajli. Skratka, nič odveč in hkrati nič manjkajoče. Kakšna bo preprosto vaša?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.