Wennie Blue velika prostorna torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
„"Izgledaš čudovito." Ta stavek boste slišali vse pogosteje. Torbica Wennie Blue z rumenimi detajli vas bo popestrila in vam vlila veliko samozavesti. Ste pripravljeni…
Več informacij„"Izgledaš čudovito." Ta stavek boste slišali vse pogosteje. Torbica Wennie Blue z rumenimi detajli vas bo popestrila in vam vlila veliko samozavesti. Ste pripravljeni zbirati komplimente?“
- Glavno pritrditev za 2 magneta
- Velik žep z zadrgo
- Notranja mini denarnica za majhne predmete (90 x 140 mm)
- Torbica vključuje crossbody pas
| Dimenzije | 300 x 420 x 130 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 470 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Modra |
| Tip | Ročna |
| Kolekcije | SimplyV |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 83 - 141 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" " |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | 2 v 1, Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
SimplyV
Enostavno Vuch!
Brezčasna, minimalistična in elegantna. Kolekcija SimplyV se odlično obnese tudi brez bleščic. Ker je lepota v preprostosti. Glavno vlogo pri oblikovanju vsakega SimplyEarring igrajo čiste linije, gladek material in fini metalic detajli. Skratka nič dodatnega in nič manjkajočega. Kaj bo torej postalo vaše?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.