Joanna in Bloom Malus nahrbtnik v omejeni izdaji
Izdelek je trenutno razprodan
Kdaj bo spet na zalogi? Barve:Le še do torka, 26. 5. lahko med Color Days nakupuješ z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali te privlačijo nežni odtenki ali izraziti kosi, zdaj je idealen trenutek, da se razveseliš.
Omejena izdaja kolekcije nahrbtnikov Joanna in Bloom izraža neukročeno lepoto, ki se skriva v podrobnostih. Ta omejena izdaja bestsellerja, ki je nastala v sodelovanju z…
Več informacijOmejena izdaja kolekcije nahrbtnikov Joanna in Bloom izraža neukročeno lepoto, ki se skriva v podrobnostih. Ta omejena izdaja bestsellerja, ki je nastala v sodelovanju z grafičnim oblikovalcem in vizualnim umetnikom Markom Ehrenbergerjem, se ponaša z edinstveno vezenino divje vrtnice. Ta simbol je na nahrbtniku izražen z neukročenimi linijami in živahnimi barvami. Divja vrtnica v tej obliki odraža popolno mešanico lepote, harmonije in življenjske energije, ki se skriva v vsakem od nas. Od nas je odvisno, kdaj in kako bomo te lastnosti izrazili.
- Omejena izdaja - 70 kosov vsake barve
- Skriti motiv divje vrtnice izraža lepoto, harmonijo in moč
- Vezen vzorec na preklopu in hrbtu, oblikovan v sodelovanju z grafičnim oblikovalcem Markom Ehrenbergerjem
- Bestseller Joanna v izboljšanem dizajnu - večja odprtina, nov material
- Luksuzna darilna embalaža omejene izdaje
| Dimenzije | 350 x 280 x 120 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 750 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven, Cvetlični |
| Barva | Črna |
| Prostornina | 12 |
| Stil | Eleganten, Prostočasni |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Joanna in Bloom
Omejena izdaja kolekcije nahrbtnikov Joanna in Bloom izraža neukročeno lepoto, ki se skriva v podrobnostih. Ta omejena izdaja bestsellerja, ki je nastala v sodelovanju z grafičnim oblikovalcem in vizualnim umetnikom Markom Ehrenbergerjem, se ponaša z edinstveno vezenino divje vrtnice. Ta simbol je na nahrbtniku izražen z neukročenimi linijami in živahnimi barvami. Divja vrtnica v tej obliki odraža popolno mešanico lepote, harmonije in življenjske energije, ki se skriva v vsakem od nas. Od nas je odvisno, kdaj in kako bomo te lastnosti izrazili.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.