Zimbo Capuccion mestni eko nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Le še do torka, 26. 5. lahko med Color Days nakupuješ z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali te privlačijo nežni odtenki ali izraziti kosi, zdaj je idealen trenutek, da se razveseliš.
Dolgočasnih in nepraktičnih nahrbtnikov je bilo že dovolj. Zimbo, izbiram tebe! Na prvi pogled si ljubek, na drugi pa eko kos iz recikliranega materiala. Znotraj pa ena…
Več informacijDolgočasnih in nepraktičnih nahrbtnikov je bilo že dovolj. Zimbo, izbiram tebe! Na prvi pogled si ljubek, na drugi pa eko kos iz recikliranega materiala. Znotraj pa ena žepek poleg drugega. Na primer ta mrežasti žepek? V njem se bodo vse tvoje drobnarije počutile kot v svojem sobici. Na prenočevanje pri prijateljici ali fantu nikoli več brez Zimbo Capuccion.
- Narejen iz recikliranega materiala
- Prostorni notranji in zunanji žepi z zadrgo
- Nastavljivi ramenski trakovi
- Izjemno lahek in odporen material
| Dimenzije | 290 x 250 x 90 mm |
| Material | Okolju prijazen material, Tekstil |
| Teža | 300 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Pikčast |
| Barva | Rjava |
| Tip | Eleganten nahrbtnik |
| Prostornina | 7 |
| Kolekcije | ECO |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 44 - 81 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Vzdržljiv material, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Eko nahrbtniki
Odkrijte eko nahrbtnike od Vuch, s katerimi bo vaš naslednji izlet nekoliko bolj trajnosten, hkrati pa še vedno dovolj eleganten. Naše nahrbtnike izdelujemo iz trajnostnih materialov, kot sta reciklirani oxford in reciklirani ribbon.
Pri nahrbtnikih je naš cilj ustvariti popolno ravnovesje med izvirnim videzom, kakovostno izdelavo in trajnostnim pristopom. Preprosto povedano, eko v Vuch izvedbi ni nobena dolgočasnost. Zato si izberite svoj novi eko nahrbtnik in pojdite naproti novim doživetjem s spoštovanjem do narave.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.