Joanna Leather Black eleganten usnjeni nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Joanna v usnjeni združuje eleganco z brezčasnim dizajnom in dodaja ščepec razkošja. Natančna izdelava, ikonska loputa in prešit V-detajl ga naredijo za popolnega…
Več informacijJoanna v usnjeni združuje eleganco z brezčasnim dizajnom in dodaja ščepec razkošja. Natančna izdelava, ikonska loputa in prešit V-detajl ga naredijo za popolnega spremljevalca za vsako priložnost. Ne glede na to, ali se odpravljaš na sestanek ali popoldansko kavico, ti bo ta nahrbtnik pokrival hrbet – dobesedno in stilsko.
- Nahrbtnik iz vlaknatega usnja
- Zapiranje z magnetom in zadrgo
- Notranje žepe
- Eleganten in minimalistični dizajn
| Dimenzije | 320 x 280 x 115 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 700 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Prostornina | 11 |
| Kolekcije | Usnjene |
| Stil | Eleganten, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 50 - 87 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Velikost NTB" | 11,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % Vlakneno Usnje
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Usnjeni nahrbtniki
Zavedamo se, da se da živeti brez pravega usnjenega nahrbtnika. Toda mi menimo, da so sprehodi po mestu z njim preprosto boljši. Skoraj božanski. Poleg tega vas bo navdušil s svojo vzdržljivostjo, vsestranskostjo in skrbnostjo. Če želite nositi zgodbo na hrbtu, je usnjeni nahrbtnik must-have. Lahko boste bili prepričani, da ga boste nosili zelo dolgo.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.