Joanna Grace Brown prostoren nahrbtnik iz italijanske goveje usnje
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Luksuzni nahrbtnik Joanna Grace je novo, premium poglavje Tvojega priljubljenega bestselerja, ki smo ga dvignili na popolnoma novo raven. S spoštovanjem do poštenega…
Več informacijLuksuzni nahrbtnik Joanna Grace je novo, premium poglavje Tvojega priljubljenega bestselerja, ki smo ga dvignili na popolnoma novo raven. S spoštovanjem do poštenega obrti ga za Tebe izdelujemo neposredno na Slovaškem iz prvovrstne prave italijanske goveje usnje z nežno teksturo, ki nahrbtniku daje oseben značaj, trdnost in odpornost za vsakodnevno nošenje. Zahvaljujoč temu Joanna Grace ohranja svojo ikonično obliko, tudi ko jo napolniš do vrha. Kovinske detajle smo tokrat pustili v ozadju in stavili na minimalistični vtisnjen logotip, ki poudarja njen čist in miren dizajn. Poleg notranjega žepa na zadrgo smo dodali še praktičen zadnji žep na zadrgo, do katerega se udobno dostopaš, tudi ko imaš nahrbtnik ravno na hrbtu. Joanna Grace je dokaz, da ko se združita slovaška natančnost z italijanskim šarmom, nastane ljubezen za vse življenje.
- Bestseller v usnjeni izvedbi
- Premium italijanska goveja usnja
- Izdelano na Slovaškem
- Glavno zapiranje na magnetni pin in zadrgo
- Notranji žep na zadrgo
- Zadnji žep na zadrgo
| Dimenzije | 330 x 280 x 110 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 870 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Rjava |
| Prostornina | 10 |
| Kolekcije | Usnjene |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 48 - 84 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" " |
| Material zadrge | Kovina |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
USNJENI IZDELKI IZ GOVEJE USNJE
To niso samo navadni kosi usnja. To je izbor italijanske goveje usnje, obdelan z natančnostjo, ki jo prepoznaš na prvi pogled. Ročno izdelano na Slovaškem, s spoštovanjem do materiala in dizajna. Vsak detajl ima svoj razlog, vsak šiv je premišljen. Ti izdelki niso za vsakogar, so za tiste, ki želijo nositi kakovost z težo, značajem in osebnostjo. Sprejmi luksuz, ki raste s Teboj, in pusti svojemu slogu, da govori z nevsiljeno samozavestjo. Ne glede na to, ali greš v službo, v mesto ali samo tako ven.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.