Veyra Beige usnjeni ročni priročnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Če si vzljubila Leyro, potem je ta lepotička njena večja in bolj praktična sestra, s katero boš kos kateremu koli izzivu. Lahko jo nosiš v roki, čez ramo ali kot…
Več informacijČe si vzljubila Leyro, potem je ta lepotička njena večja in bolj praktična sestra, s katero boš kos kateremu koli izzivu. Lahko jo nosiš v roki, čez ramo ali kot crossbody – vedno bo videti fantastično. Notri boš našla dovolj prostora za vse nujne stvari, hkrati pa te bo navdušil njen eleganten dizajn. Ne glede na izbrano barvo, bo vedno zadetek v črno.
- Torba iz vlaknate usnje
- Glavno zapiranje na magnet
- Zunanja skrita žepna zadrga
- Dve možnosti nošenja - v roki in kot crossbody
| Dimenzije | 240 x 340 x 150 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 800 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bež |
| Kolekcije | Usnjene |
| Stil | Eleganten, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 70 - 127 cm |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % Vlakneno usnje
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Usnjene torbice
Kolekcija usnjenih torbic bo navdušila celo najzahtevnejše. Kakovost na prvem mestu, dizajn, ki ne bo nikoli postal dolgočasen, in eleganca, ki bo prevzela tudi najzahtevnejše oko. To so stvari, ki se v Vuch-u nikoli ne spremenijo!
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.