Cassidy Red usnjena torbica za v roko
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Tako kot bi moral imeti vsak moški nož v žepu, bi morala imeti vsaka ženska v svoji omari črno usnjeno torbico. To je preprosto klasika. Pri ustvarjanju Cassidy nas je…
Več informacijTako kot bi moral imeti vsak moški nož v žepu, bi morala imeti vsaka ženska v svoji omari črno usnjeno torbico. To je preprosto klasika. Pri ustvarjanju Cassidy nas je navdihnila naša uspešnica Graceful Gabi, tako da že vemo, kaj in kako, vse je preizkušeno, kjer mora biti.
- Torbica iz pravega usnja
- Glavno zapenjanje na magnet
- Dva notranja žepa z zadrgo
- Dva načina nošenja
| Dimenzije | 240 x 280 x 140 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 580 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Rdeča |
| Kolekcije | SimplyV, Usnjene |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 110 - 125 cm |
| Ustreza formatu A4 | ne |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % Vlaknasto usnje
NOTRANJI MATERIAL
100 % Semiš usnje
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Usnjene torbice
„Za vse je enkrat prvič. Zato prihajamo do zgodovinske prve kolekcije usnjenih torbic, ki bo zadovoljila tudi najzahtevnejše. Kakovost je na prvem mestu, dizajn, ki ne dolgočasi, in eleganca, ki bo ujela tudi najzahtevnejše oko. V Vuchu preprosto obstajajo stvari, ki se ne spremenijo! Videli boste, poskusili in nikoli več zamenjali.“
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.