Wennie MN Wine elegantna torbica z monogramom
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Torbica iz kolekcije Monogram, ki vzbuja občudovanje na prvi pogled! Kombinacija dveh materialov in dovolj prostora za tvoje zaklade - to je eleganca v vsakem detajlu.…
Več informacijTorbica iz kolekcije Monogram, ki vzbuja občudovanje na prvi pogled! Kombinacija dveh materialov in dovolj prostora za tvoje zaklade - to je eleganca v vsakem detajlu. Primerna za vsako priložnost, bodisi da greš v službo ali na kozarček z prijateljico. Razširi svojo zbirko stila s kosom, ki ima pravo mero šarma!
- Wennie bestseller z Vuch monogramom
- Glavno zapiranje na 2 magneta
- Velika žepnica v celoti zaprta z zadrgo
- Vključen crossbody pas
| Dimenzije | 300 x 320 x 130 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 800 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven, Monogram VUCH |
| Barva | Bordo |
| Kolekcije | Monogram |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 82 - 139 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Monogram
Želiš imeti poseben slog in biti Vuch do zadnjega detajla? Skrbno premišljena Vuch monogram kolekcija je tukaj zate. Privošči si kos, ki seva s stilom, poudarjenim z Vuch logotipom na vsakem centimetru. Ne glede na to, ali to poveš s torbico, denarnico ali nahrbtnikom...
Vuch je tvoja najzvestejša ljubezen, tako ji daj vedeti brez besed.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.