Neela Teal velika torbica za čez ramo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Pomladni popusti so tu s tabo le še do torka, 31. 3., zato izberi točno to, kar ti najbolj ustreza. Poleg tega dobiš brezplačno dostavo pri nakupu nad 20 € in si lahko pričaraš še več veselja.
Uradno končujemo iskanje popolne velike torbice, ki se bo ujemala s tvojo priljubljeno crossbody torbico Fossy Mini. Našli smo jo. Oziroma raje oblikovali. Neela ima…
Več informacijUradno končujemo iskanje popolne velike torbice, ki se bo ujemala s tvojo priljubljeno crossbody torbico Fossy Mini. Našli smo jo. Oziroma raje oblikovali. Neela ima prostoren notranji žep, praktičen zunanji žep na sprednji strani torbice in ikonično okrasitev s slepim tiskom na površini torbice. Kovinski detajli se nenasiljno ujemajo z barvno izvedbo, zato je njen monokromatski videz natančno doveden do popolnosti.
- Elegantna izvedba z zunanjim žepom brez zapiranja
- Torbica s trdnim dnom, ki ga ščitijo 4 kovinske nožice
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Del torbice je crossbody jermen
| Dimenzije | 250 x 340 x 90 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 620 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven, Geometrijski |
| Barva | Modra, Zelena |
| Kolekcije | Shape of Diamond |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 77 - 140 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Shape of Diamond
Bodi stilska in edinstvena s Shape of Diamond!
Ravno ogledaš dragulje in diamante našega portfolia. Bestsellerki Cary in Carrie sta postali ikona, ki naju je navdihnila za oblikovanje nadaljnjih luksuznih Vušk. Celotno kolekcijo Shape of Diamond krasi elegantna igra s slepim tiskom in nenavadni kovinski detajli. Kateri nahrbtnik, torbica ali denarnica te bo prijela za srce in te ne bo več izpustila?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.