Intrepid handbag torbica v omejeni izdaji
Izdelek je trenutno razprodan
Kdaj bo spet na zalogi? Barve:Le še do torka, 26. 5. lahko med Color Days nakupuješ z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali te privlačijo nežni odtenki ali izraziti kosi, zdaj je idealen trenutek, da se razveseliš.
Lepota in krhkost na eni strani ter moč in neustrašnost na drugi strani. Vse v eni osebi, v ženski. Predsodki o spolu glede moči, naj bo to roka ali mnenje, so že…
Več informacijLepota in krhkost na eni strani ter moč in neustrašnost na drugi strani. Vse v eni osebi, v ženski. Predsodki o spolu glede moči, naj bo to roka ali mnenje, so že zdavnaj izginili. Kolekcija, imenovana INTERPID je navdihnjena z močjo in neustrašnostjo, ki se skrivata v vsaki ženski.
- EMANCIPARE LIMITED
- Omejena izdaja
- Vsaka torbica skriva svojo zgodbo – le 100 kosov vsake barve
- Ustvarjeno v sodelovanju s češkim ilustratorjem Michaelem Petrusem(https://www.michaelpetrus.com/)
- Luksuzna darilna embalaža omejena izdaja
| Dimenzije | 145 x 225 x 60 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 240 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Večbarven |
| Barva | Rjava |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 98 - 128 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
EMANCIPARE LIMITED
„Ustvarjamo za ženske in o ženskah. Naša nova omejena izdaja denarnic in torbic EMANCIPARE je navdihnjena z žensko in njeno tipično miselnostjo, vsakodnevnimi stiskami, pa tudi z njeno močjo in neodvisnostjo.
Tri izvirne grafike izpod svinčnika velikega češkega ilustratorja in striparja Michaela Petrusa so premišljene zgodbe in situacije iz življenja ne le tipične ženske, s katero svetu damo vedeti, da v tem preprosto niste same.
Dovolj govora! Prišel je čas za akcijo. Z veseljem vam predstavljamo kolekcijo 200 denarnic in 100 torbic v stripovski satirični obdelavi ženske moči, s katero se v našem podjetju ne ponašajo le ženske!“
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.