Fossy Mini Rio Pink crossbody torbica iz rafije
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Priljubljeni model Fossy Mini se je preoblekla v poletno različico. Kombinacija strukturirane rafije in detajlov iz umetnega usnja ustvarja lahek, naraven videz, ki…
Več informacijPriljubljeni model Fossy Mini se je preoblekla v poletno različico. Kombinacija strukturirane rafije in detajlov iz umetnega usnja ustvarja lahek, naraven videz, ki takoj prikliče počitniško razpoloženje. Sonce, morje in dnevi, ko ti zadostuje le nekaj stvari. Vrzi jo čez ramo in lahko greš v mesto, na pijačo ali na večerni sprehod po promenadi.
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Dizajn z efektom rafije
- Notranji predali za kartice
- Nastavljiv crossbody jermen z verižico
| Dimenzije | 170 x 200 x 60 mm |
| Material | Umetno usnje, Polipropilen |
| Teža | 299 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Večbarven, Prepleten |
| Barva | Roza |
| Število kartic | 0-6 |
| Stil | Za vsak dan, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 100 - 120 cm |
| Ustreza formatu A4 | ne |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
46 % PU Poliuretan
27 % PP Polipropilen
27 % Bombaž
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
CROSSBODY
Nesmrtna klasika, ki jo lahko nosiš poleti in pozimi, v službo in na sprehod, h teniskam in k elegantnim čevljem. Crossbody torbica je preprosto kos, ki ga zagotovo zneseš. Zahvaljujoč dolgemu jermenu si jo vrzi čez ramo in imaš zagotovilo, da ti ne bo drsela z rame ali padala in tvoje roke bodo proste za telefon ali kavico. Izbiraš lahko med več barvami, materiali in velikostmi. Torej se loti tega in pusti crossbody torbici, da se ti prilega.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.