Massimo Mini Beige mini crossbody torbica z barvnim pasom
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Ta torbica je dokaz, da je lahko preprostost maksimalno stilska. Kotasta oblika s prešito teksturo deluje elegantno, medtem ko širok crossbody pas dodaja šarm in…
Več informacijTa torbica je dokaz, da je lahko preprostost maksimalno stilska. Kotasta oblika s prešito teksturo deluje elegantno, medtem ko širok crossbody pas dodaja šarm in igrivost. Ne glede na to, ali greš v mesto ali le na hitro kavo, ve, kako pritegniti pozornost. Ni za vsakogar – vendar če iščeš torbico, ki sprejme vse pomembno, sta si namenja.
- Glavna žepna zadrga
- Notranji predali za kartice
- Notranji žep za drobnarije
- Kontrastni crossbody pas
| Dimenzije | 140 x 215 x 70 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 334 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven, Prešit |
| Barva | Bež |
| Stil | Za vsak dan, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 94 - 149 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Mini torbice
Telefon, denarnica, ključi, nič več. Obstajajo dnevi, ko to preprosto zadošča. In za te dni smo ustvarili kolekcijo mini torbic. So sicer majhne, a spretne, saj ne pozabljamo na praktičnost. Čeprav so mini, boš imela tudi v teh nekaj stvareh red. Izkoristiš lahko tudi pas, s katerim imaš vedno proste roke. V hipu si iz nje lahko narediš tudi elegantno torbico za v roko. Mini torbico boš uporabila na zmenku, sprehodu po mestu ali morda na kulturno doživetje. Zdaj je le še na tebi, katero mini lepotičko pustiš v svojo garderobo.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.