Rosia Cornet Nectarine elegantna crossbody denarnica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Ne želiš torbice, ampak samo najpomembnejše? Rosia Cornet to reši namesto tebe. Majhna crossbody denarnica z nežnim vzorcem, ki skrije telefon, kartice in drobnarije.…
Več informacijNe želiš torbice, ampak samo najpomembnejše? Rosia Cornet to reši namesto tebe. Majhna crossbody denarnica z nežnim vzorcem, ki skrije telefon, kartice in drobnarije. Obesiš jo čez ramo in greš. Preprosto, stilsko, ravno prav.
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Manjši žepek na zadrgo
- Prostor za 3 kartice
- Nastavljiv crossbody jermen
| Dimenzije | 190 x 100 x 45 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 278 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Geometrijski |
| Barva | Oranžna |
| Število kartic | 0-6 |
| Kolekcije | Shape of Diamond |
| Stil | Eleganten, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 74 - 134 cm |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Shape of Diamond
Bodi stilska in edinstvena s Shape of Diamond!
Ravno ogledaš dragulje in diamante našega portfolia. Bestsellerki Cary in Carrie sta postali ikona, ki naju je navdihnila za oblikovanje nadaljnjih luksuznih Vušk. Celotno kolekcijo Shape of Diamond krasi elegantna igra s slepim tiskom in nenavadni kovinski detajli. Kateri nahrbtnik, torbica ali denarnica te bo prijela za srce in te ne bo več izpustila?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.