Elluin Black elegantna crossbody torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Elluin je elegantna crossbody torbica, ki širi kolekcijo Shape of Diamond. Njen prefinjen dizajn ti ponuja še več prostora. Obe žepka sta pokriti z lastno magnetno…
Več informacijElluin je elegantna crossbody torbica, ki širi kolekcijo Shape of Diamond. Njen prefinjen dizajn ti ponuja še več prostora. Obe žepka sta pokriti z lastno magnetno zaponko, kar ti omogoča lahek dostop do nujnih stvari. Elluin je Vuška, ki združuje slog, eleganco in praktičnost, kamorkoli greš.
-
Torbica okrašena z slepim tiskom
-
Dva žepa, prekrita z lastno magnetno zaponko
-
Notranji žep na zadrgo za drobnarije
-
Nastavljiv crossbody trak
| Dimenzije | 160 x 220 x 70 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 440 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Geometrijski |
| Barva | Črna |
| Kolekcije | Shape of Diamond |
| Stil | Eleganten, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 105 - 120 cm |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Shape of Diamond
Bądź stylowa i wyjątkowa z Shape of Diamond!
Właśnie oglądasz klejnoty i diamenty naszego portfolio. Bestsellerki Cary i Carrie stały się ikonami stylu i inspirowały naszych projektantów do stworzenia kolejnych luksusowych Vuszek. Cała kolekcja Shape of Diamond zachwyca elegancką zabawą z ślepym tłoczeniem oraz nietuzinkowymi metalowymi elementami. Czy jest wśród plecaków, torebek i portfeli model, którego design skradł Twoje serce?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.