Massimo Mini Leaves Black crossbody torbica z barvito vezenino
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Ta kotna crossbody torbica je že nekaj časa del našega portfolia, zato smo jo iz veselja okrasili z majhnimi lističi. Znotraj boš našla glavni prostor, razdeljen na dva…
Več informacijTa kotna crossbody torbica je že nekaj časa del našega portfolia, zato smo jo iz veselja okrasili z majhnimi lističi. Znotraj boš našla glavni prostor, razdeljen na dva žepa na zadrgo, da imaš vse svoje zaklade kot v trezorju. Nastavi si crossbody jermen, vrzi jo čez ramo in se podaj v mestno vrevo.
- Glavni žep na zadrgo
- Notranji žepki za drobnarije
- Nastavljiv crossbody jermen
| Dimenzije | 150 x 215 x 70 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 475 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Prešit, Večbarven |
| Barva | Črna |
| Kolekcije | creARTivity |
| Stil | Za vsak dan, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 89 - 130 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
creARTivity
Bodi Vuch, bodi viden.
Prostor, kjer nismo varčevali s fantazijo in igrivo sestavili vzorce na naše bestselerje. Vsak vzorec ima svojo lastno zgodbo, skupaj pa ti zagotavljajo eno samo stvar. Originalnost. Ne glede na to, ali se odločiš za torbico, nahrbtnik ali denarnico, vedno boš ti tisti, ki izstopa iz množice.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.