Gabi Pink ženska ročna torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Stavim, da že dolgo iščete kakšnega priročnega in elegantnega partnerja, kot sem jaz! Ali nimam prav? Skupaj se lahko odpravimo na prijetno sladico, zmenek in celo divjo…
Več informacijStavim, da že dolgo iščete kakšnega priročnega in elegantnega partnerja, kot sem jaz! Ali nimam prav? Skupaj se lahko odpravimo na prijetno sladico, zmenek in celo divjo zabavo! Pripravljena sem za vsako pustolovščino!
- Odstranljiv notranji predal z zadrgo
- Dva ročaja
- Dve zadrgi za zapenjanje torbice
| Dimenzije | 280 x 250 x 140 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 870 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Roza |
| Kolekcije | SimplyV |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 78 - 142 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" " |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | 2 v 1, Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
TORBICE ZA ČEZ RAMO
„Si želite torbico, ki vam bo zvesto služila in vas nikoli ne bo nikoli pustila na cedilu? Potem ne odlašajte in si privoščite VUCH torbico za čez ramo. Enobarvne ali večbarvne, s širokim ali ozkim pasom, priložnostne ali drzne. Ali veste, katera je prava izbira za vas?”
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.