Kees Pink mestni prostoren nahrbtnik iz vodoodpornega materiala
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Manj je včasih več. In prav to pravilo si je ta nahrbtnik vzel k srcu. Minimalistični dizajn, ki ni dolgočasen, hkrati pa skriva premišljene detajle - vodoodporen…
Več informacijManj je včasih več. In prav to pravilo si je ta nahrbtnik vzel k srcu. Minimalistični dizajn, ki ni dolgočasen, hkrati pa skriva premišljene detajle - vodoodporen tekstil zgoraj, odporen gumiran spodnji del. Idealen sopotnik za vsakdanjo rabo, ki zdrži celo nepričakovano ploho. Eleganca, praktičnost in kakovost v enem.
- Prostoren nahrbtnik z veliko žepi
- Vodoodporen material
- Odporen gumiran spodnji del
- Zadrga žep na traku
| Dimenzije | 400 x 300 x 120 mm |
| Material | Umetno usnje, Tekstil |
| Teža | 750 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Roza |
| Prostornina | 14 |
| Stil | Potovalni, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 50 - 92 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Žep za steklenico, Oblazinjen hrbet, Oblazinjeni naramnice, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo, Vodoodporen material, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
80 % PES Poliester
20 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
NAHRBTNIKI
Časi, ko so nahrbtniki pomenili le šolske torbe ali planinske opreme, so že zdavnaj mimo. Sedaj je lahko nahrbtnik tudi eleganten dodatek za sprehod po mestu, v službo ali šolo. Izberi si kos, ki ustreza tvojim potrebam in dopolni tvoj videz. Nedvomna prednost nahrbtnikov je, da imaš proste roke, tvoja hrbtenica pa ti bo hvaležna, saj je teža enakomerno porazdeljena na obe rami.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.