Gioia Melange Light Grey mestni prostoren nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Nahrbtnik Gioia Melange je tu z velikimi ambicijami! Izdelan iz vzdržljivega tekstila in PU materiala postaja sopotnik, ki zmore vse - od mestnih sprehodov do poti čez…
Več informacijNahrbtnik Gioia Melange je tu z velikimi ambicijami! Izdelan iz vzdržljivega tekstila in PU materiala postaja sopotnik, ki zmore vse - od mestnih sprehodov do poti čez sedem gora. Obilo žepov, trdna oblika in stil, ki kriči: Sem tukaj in sem božanski! Ta kos ti bo pokazal, da lahko ima tudi nahrbtnik veliko osebnost.
- Del nahrbtnika izdelan iz vzdržljivega materiala
- Zapiranje z magnetom in zadrgo
- Veliko zunanjih in notranjih žepov
- Nahrbtnik, ki ohranja obliko
| Dimenzije | 400 x 280 x 120 mm |
| Material | Umetno usnje, Tekstil |
| Teža | 800 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Siva |
| Prostornina | 13 |
| Stil | Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 56 - 102 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
50 % PES Poliester
50 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Nahrbtniki
Časi, ko so nahrbtniki pomenili le šolske torbe ali športne kose za visokogorske pohode, so že zdavnaj mimo. Sedaj je lahko nahrbtnik tudi eleganten dodatek za sprehod po mestu, v službo ali šolo. Izberi si kos, ki ustreza tvojim hrbtnim oblikam in popolno dopolni tvoj videz. Nedvomna prednost nahrbtnikov je tudi prostost rok in hvaležnost tvojega hrbta, saj se teža tvojih potrebščin enakomerno porazdeli na obe rami.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.