Corbin Sealed Men Blue velik potovalni nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Ta nahrbtnik ne bo sedel v kotu, zato ga vrzi na ramena in se odpelji. Mesto, vlak, vikend stran ali samo dan, ko imaš več načrtov kot časa. Ohranja obliko, sprejme vse…
Več informacijTa nahrbtnik ne bo sedel v kotu, zato ga vrzi na ramena in se odpelji. Mesto, vlak, vikend stran ali samo dan, ko imaš več načrtov kot časa. Ohranja obliko, sprejme vse pomembno in pri tem izgleda dovolj dobro, da gre naravnost na ulice. Preprosto nahrbtnik, ki ve, da se pustolovščine pogosto začnejo takoj za vogalom.
- Dvojno zapiranje glavnega žepa – zadrga in sponke
- Enostavno umljiv gumirani material
- Zunanji žepki na zadrgo
- Stranski žepi za steklenico
- Notranji žepki brez zapiranja
- Pas za pritrditev na kovček
- Prsni pas s sponko
- Oblazinjeni hrbet in ramenski pasovi za udobno nošenje
| Dimenzije | 450 x 300 x 170 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 1170 g |
| Zapenjanje | Kombinirano |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Modra |
| Prostornina | 22 |
| Stil | Potovalni |
| Dolžina naramnice | 45 - 90 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | Žep za steklenico, Oblazinjen hrbet, Oblazinjeni naramnice, Skriti žep, Trak za kovček, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Moški nahrbtniki
Popolnost, preprostost, značaj in stil. Ali bi znal to novo kolekcijo moških nahrbtnikov opisati bolje? Kombinacija športne elegance, praktične razporeditve žepov in uravnoteženosti preprostosti in stila ni le tisto, kar potrebuješ, ampak tudi tisto, kar želiš. Določaj smer in začni morda z novim VUCH nahrbtnikom.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.