Saimi Brown elegantna potovalna torba z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Le še do torka, 26. 5. lahko med Color Days nakupuješ z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali te privlačijo nežni odtenki ali izraziti kosi, zdaj je idealen trenutek, da se razveseliš.
Saimi je elegantna potovalna torba, navdihnjena z modelom Sidsel, ki združuje slog in praktičnost. Prostorna glavna zadrga ponuja dovolj prostora, notranje in zunanje…
Več informacijSaimi je elegantna potovalna torba, navdihnjena z modelom Sidsel, ki združuje slog in praktičnost. Prostorna glavna zadrga ponuja dovolj prostora, notranje in zunanje žepe pa vam pomagajo pri organizaciji. Stranski žepi z magnetom in nastavljiv trak zagotavljajo maksimalno udobje. Popoln spremljevalec na potovanjih in v mestu.
- Usnjena tkanina z učinkom brušene kože
- Glavna zadrga
- Notranji žepi brez zapiranja
- Zunanji žepi z zadrgo in magnetom
- Nastavljiv trak
| Dimenzije | 300 x 470 x 250 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 1300 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Rjava |
| Prostornina | 35 |
| Stil | Eleganten, Potovalni |
| Dolžina naramnice | 90 - 136 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Žep za steklenico, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Potovalne torbe
Iščeš sopotnico, s katero boste postali neločljiv par na potovanjih? In veš, da smo zanjo prav zdaj poskrbeli zate? Natančneje, govorimo o potovalni torbi. Torbi, ki ti bo pomagala rešiti katerokoli situacijo, v katero se zaneseš med potovanjem. Polepšala ti bo dolgo vožnjo z vlakom ali celo spontane situacije, kot je pot v porodnišnico. No, ali si že našla svojo "številko ena"?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.