Gioia Small Beige gladek mestni nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Ko želiš nahrbtnik, a ne želiš nositi pol gospodinjstva s seboj. In ker vemo, da je včasih dovolj res malo, smo zmanjšali priljubljeni nahrbtnik Gioia. Ohranili smo…
Več informacijKo želiš nahrbtnik, a ne želiš nositi pol gospodinjstva s seboj. In ker vemo, da je včasih dovolj res malo, smo zmanjšali priljubljeni nahrbtnik Gioia. Ohranili smo njegovo čisto obliko, enako udobje na hrbtu in premišljeno notranjost. Idealen, ko želiš imeti pri sebi pomembne stvari in pustiti, da dan teče naprej.
- Glavno zapiranje na magnet in zategljive vrvice
- Notranja žepna na zadrgo in pregrada brez zapiranja
- En notranji žep na gumico
- En zunanji žep na zadrgo na hrbtni strani nahrbtnika
- Nastavljivi ramenski pasovi
| Dimenzije | 310 x 320 x 125 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 540 g |
| Zapenjanje | Kombinirano |
| Barva | Bež |
| Prostornina | 10 |
| Stil | Eleganten, Za vsak dan, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 47 - 87 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Skriti žep |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
NAHRBTNIKI
Nahrbtnik ni nujno ogromen nahrbtnik, v katerega se spakiraš za večtedenski roadtrip čez celino. Nasprotno, je lahko tudi majhen eleganten kos, ki bo okrasil tvoj outfit do nebes in sprejel tvoje najnujnejše zaklade, ki jih moraš imeti pri sebi. Prednost je, da boš imel vedno proste roke, tako da lahko srkneš kavico, brskaj po družbenih omrežjih na telefonu ali pa mahaj vsem mimoidočim.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.