Veerle Black prostoren roll-top nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
VUCH dnevi in tvoj -25 % popust s kodo VDNEVI25 so tu, saj si tudi najbolj običajen dan zasluži poseben dodatek.
Velik rolltop nahrbtnik, ki je praktičen, udoben in te naredi stilsko. S polstirnimi hrbtnimi nasloni boš zdržal ves dan, ne glede na to, ali greš v službo, na izlet ali…
Več informacijVelik rolltop nahrbtnik, ki je praktičen, udoben in te naredi stilsko. S polstirnimi hrbtnimi nasloni boš zdržal ves dan, ne glede na to, ali greš v službo, na izlet ali raziskovat svet. Stilni trak v obliki W daje nahrbtniku poseben značaj in kanček originalnosti. Pripravi se na pustolovščino z dovolj prostora za vse, kar potrebuješ.
- Dvojno zapiranje glavnega predala – zadrga in sponka po zvitju
- Veliko zunanjih in notranjih žepov
- Polstirjen hrbet in naramni trakovi za najprijetnejše nošenje
| Dimenzije | 400 (560) x 280 x 120 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 600 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Prostornina | 13 - 18 |
| Stil | Potovalni, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 44 - 90 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Vzdržljiv material, Oblazinjen hrbet, Oblazinjeni naramnice, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo, Roll-top, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Nahrbtniki
Časi, ko so nahrbtniki pomenili le šolske torbe ali planinske opreme, so že zdavnaj mimo. Sedaj je lahko nahrbtnik tudi eleganten dodatek za sprehod po mestu, v službo ali šolo. Izberi si kos, ki ustreza tvojim hrbtom in popolno dopolnjuje tvoj slog. Velika prednost nahrbtnikov je, da imaš proste roke, tvoji hrbti pa ti bodo hvaležni, saj je teža enakomerno porazdeljena na obe rami.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.