Filipa MN Olive eleganten mestni nahrbtnik z monogramom
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Ta nahrbtnik izhaja iz priljubljenega modela Filipa, le da je dobil nov monogramski plašč. Na sprednji strani najdeš praktičen žep, znotraj manjše predalčke in enega…
Več informacijTa nahrbtnik izhaja iz priljubljenega modela Filipa, le da je dobil nov monogramski plašč. Na sprednji strani najdeš praktičen žep, znotraj manjše predalčke in enega večjega, na primer za tablico. Glavna žep se zapira na zadrgo, tako da vse ostane lepo varno. In zahvaljujoč zatičem na spodnji strani se ne obrabi tako hitro – skratka pripravljen na vsakodnevne pustolovščine.
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Zunanji žepek na magnet + žepek na zadrgo
- Notranji predalčki za drobnarije + žep za tablico
- Trdno dno, ki ščiti kovinske zatiče
| Dimenzije | 290 x 260 x 130 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 650 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven, Monogram VUCH |
| Barva | Zelena |
| Prostornina | 9 |
| Kolekcije | Monogram |
| Stil | Eleganten, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 62 - 104 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Skriti žep |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Monogram
Želiš imeti neprekosljiv šik in biti Vuch do zadnjega kotička? Do podrobnosti premišljena Vuch monogram kolekcija je tu za tebe. Razvajaj se s kosom, iz katerega seva stilskost, poudarjena z Vuch logotipom na vsakem centimetru. Naj že poveš s torbico, denarnico ali nahrbtničkom…
Vuch je tvoja najzvestejša ljubezen, zato to povej vsem brez besed.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.