Sygurny Wine Red velik in prostoren potovalni nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Sygurny je velik potovalni nahrbtnik, ki ti nudi dovolj prostora za daljša potovanja. Premišljeno razporeditev žepov ohranja vse pregledno, medtem ko trdna konstrukcija…
Več informacijSygurny je velik potovalni nahrbtnik, ki ti nudi dovolj prostora za daljša potovanja. Premišljeno razporeditev žepov ohranja vse pregledno, medtem ko trdna konstrukcija in lahek dizajn zagotavljata udobno nošenje. Ne glede na to, ali se odpravljaš na vikend izlet ali daljšo pustolovščino, bo Sygurny vedno zanesljiv sopotnik na tvoji poti.
- Celorozpírací žep na zip
- Zunanji žepi na zip
- Veliko notranjih predalov
- Prsni pas s sponko
- Elastika na hrbtišču nahrbtnika za pritrditev na kovček
- Odsevni detajli na trakovih
- Oblazinjeni naramni trakovi in hrbet za udobno nošenje
| Dimenzije | 480 x 260 x 100 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 800 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bordo |
| Prostornina | 12 |
| Stil | Eleganten, Potovalni, Študentski |
| Dolžina naramnice | 54 - 98 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Žep za steklenico, Oblazinjen hrbet, Oblazinjeni naramnice, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo, Trak za kovček, Žep za prenosnik, Odsevni elementi |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Nahrbtniki
Časi, ko so nahrbtniki pomenili le šolske torbe ali športne kose za gorske pohode, so že zdavnaj mimo. Sedaj je lahko nahrbtnik tudi eleganten dodatek za sprehod po mestu, v službo ali šolo. Izberi si kos, ki ustreza tvojim hrbtom in dopolni tvoj videz do popolnosti. Nedvomna prednost nahrbtnikov je, da imaš proste roke, tvoj hrbet pa ti bo hvaležen, saj bo teža tvojih potrebščin lepo porazdeljena na oba ramena.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.