Savanah Wine velika prostorna torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Velika pravokotna torbica, ki ohranja obliko in tvoj dnevni režim trdno pod nadzorom. Razdeljena na dva glavna dela s praktičnim žepom z zadrgo na sredini in dodatnim…
Več informacijVelika pravokotna torbica, ki ohranja obliko in tvoj dnevni režim trdno pod nadzorom. Razdeljena na dva glavna dela s praktičnim žepom z zadrgo na sredini in dodatnim magnetnim žepom zadaj. Zaradi trdne PU usnjice deluje elegantno in hkrati zdrži vsakodnevno uporabo. Idealna izbira, ko želiš imeti stil in red lepo skupaj.
- Trdna umetna usnjica, ki ohranja obliko
- Glavni prostor razdeljen na dva dela
- Velik žep, popolnoma zapirljiv z zadrgo
- Notranji predali za drobnarije
- Zunanji magnetni žep
| Dimenzije | 300 x 400 x 130 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 1000 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bordo |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 58 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
VELIKE TORBICE
Na žalost nismo v Bradavičarki in nimamo na voljo Hermionine čarobne torbe, v katero se je pospravil celo šotor. Ampak na srečo živimo v svetu, kjer so in velike torbice, in tu je tudi Vuch, ki ima celo sekcijo le-teh, zato si lahko izbereš svojo veliko lepotičko, v katero daš vse nujno in tudi tisto, kar ravno potrebuješ imeti s seboj.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.