Savanah Black velika prostorna torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Velika pravokotna torbica, ki ohranja obliko in ima vaš vsakdanjik trdno pod nadzorom. Razdeljena na dva glavna prostora z praktično zadrgo na sredini in dodatno…
Več informacijVelika pravokotna torbica, ki ohranja obliko in ima vaš vsakdanjik trdno pod nadzorom. Razdeljena na dva glavna prostora z praktično zadrgo na sredini in dodatno magnetno zaklopko zadaj. Zaradi trdne PU usnje deluje elegantno in kljubuje vsakdanji rabi. Idealna izbira, ko želite imeti slog in red na enem mestu.
- Trdna usnjena površina, ki ohranja obliko
- Glavni prostor razdeljen na dva dela
- Velika zaklopka popolnoma zaprta z zadrgo
- Notranje žepi za drobnarije
- Zunanja magnetna zaklopka
| Dimenzije | 300 x 400 x 130 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 1000 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 58 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
VELIKE TORBICE
Žal nismo v Bradavicah in nimamo Hermionine čarobne torbe, v katero bi se lahko zložil celo šotor. Na srečo živimo v svetu, kjer so velike torbice pravi hit, in Vuch ima celotno kolekcijo, kjer lahko izberete svojo veliko lepotico, v katero boste spravili vse potrebno in nepotrebno, kar potrebujete s seboj.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.