Leyra Grace Dark Purple elegantna torbica iz italijanske goveje kože
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Leyra Grace je kos, ki govori sam zase in pri katerem nismo naredili niti enega kompromisa pri izbiri materialov. Celotna proizvodnja poteka na Slovaškem iz premium…
Več informacijLeyra Grace je kos, ki govori sam zase in pri katerem nismo naredili niti enega kompromisa pri izbiri materialov. Celotna proizvodnja poteka na Slovaškem iz premium goveje italijanske kože, ki izstopa s svojo naravno strukturo in mehkobo, zaradi česar je torbica neverjetno prijetna na dotik. Čiste linije in minimalistični stil iz nje naredijo nepogrešljiv dodatek, ki poudari Tvojo eleganco v vsaki situaciji. Za udobno nošenje je opremljena z ozkim crossbody pasom, ki ne moti njene nežne silhuete. Vse Tvoje potrebščine bodo varno shranjene v notranjih predelkih za kartice in praktičnem zunanjem žepu na zadrgo, zahvaljujoč kateremu boš imela vse pomembno varno shranjeno in takoj pri roki.
- Bestseller v usnjeni izvedbi
- Premium italijanska goveja koža
- Izdelano na Slovaškem
- Glavno zapiranje na magnetni pin
- Notranji predelki za kartice
- Zadnji žep na zadrgo
- Ozek crossbody pas
| Dimenzije | 140 x 200 x 70 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 350 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Vijolična |
| Stil | Eleganten |
| Dolžina naramnice | 100 - 126 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Majhen |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Skriti žep |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
USNJENI IZDELKI IZ GOVEJE KOŽE
To niso samo navadni kosi iz usnja. To je izbor italijanske goveje kože, obdelan s preciznostjo, ki jo prepoznaš na prvi pogled. Ročno izdelano na Slovaškem, z spoštovanjem do materiala in dizajna. Vsak detajl ima svoj razlog, vsak šiv je premišljen. Ti izdelki niso za vsakogar, so za tiste, ki želijo nositi kakovost z težo, značajem in osebnostjo. Sprejmi luksuz, ki raste s Teboj, in pusti, da Tvoj stil govori z nevsiljeno samozavestjo. Ne glede na to, ali greš v službo, v mesto ali samo ven.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.