Benita MN Black velika prostorna torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Ta velika torbica v monogram izvedbi zmore točno to, kar od nje pričakuješ – vse tvoje potrebščine in majhne skrivnosti. Beležka, malica, sončna očala in balzam za…
Več informacijTa velika torbica v monogram izvedbi zmore točno to, kar od nje pričakuješ – vse tvoje potrebščine in majhne skrivnosti. Beležka, malica, sončna očala in balzam za ustnice bodo v njej našli svoje mesto, ona pa bo še vedno ostala stilska in elegantna. Na otip gladka, oblikovno trdna s presenečenjem v notranjosti – pikčasto podlogo, ki te spomni, da si še vedno Vuch punca.
- Glavno zapiranje z zadrgo
- Notranji predali za drobnarije
- V notranjosti majhna kozmetična torbica
- Del torbice je crossbody naramnica
| Dimenzije | 270 x 420 x 120 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 1000 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Večbarven, Monogram VUCH |
| Barva | Črna |
| Kolekcije | Monogram |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 80 - 122 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | 2 v 1, Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Monogram
Želiš imeti neprimeren šik in biti Vuch v vsakem centimetru? Do podrobnosti premišljena Vuch monogram kolekcija je tu za tebe. Razvajaj se s kosom, iz katerega seva stilskost, podčrtana z Vuch logom na vsakem centimetru. Naj že to poveš s torbico, denarnico ali nahrbtničkom...
Vuch je tvoja najzvestejša ljubezen, zato to povej vsem brez jediné besede.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.