Eike Brown velika poslovna torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Velika torbica, ki zmore tudi tvoj zahteven dan. Material kot pri torbici Wennie zagotavlja odpornost, trakovi iz traku pa dodajajo eleganten detajl. Vanjo se spravijo…
Več informacijVelika torbica, ki zmore tudi tvoj zahteven dan. Material kot pri torbici Wennie zagotavlja odpornost, trakovi iz traku pa dodajajo eleganten detajl. Vanjo se spravijo A4 dokumenti in množica drugih potrebščin, zahvaljujoč notranjim žepom pa boš imela v vsem pregled. Idealna spremljevalka v službo, šolo in na potovanja med njimi.
- Velika torbica s trdnim dnom
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Notranji predali za drobnarije, žep z zadrgo
- Dolgi udobni trakovi iz traku se prilegajo na podlaket in rame
| Dimenzije | 280 x 360 x 110 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 600 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Rjava |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Velike torbice
Na žalost nismo v Bradavici in nimamo na voljo Hermionine čarobne torbe, v katero se je spravil celo šotor. Vendar pa na srečo živimo v svetu, kjer so velike torbice v modi in tu je tudi Vuch, ki ima cel oddelek takšnih torbic, tako da si lahko izbereš svojo veliko lepotičko, v katero daš vse potrebno in nepotrebno, kar ravno potrebuješ imeti s seboj.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.