Talune Black prostorna torbica z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Le še do torka, 26. 5. lahko med Color Days nakupuješ z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali te privlačijo nežni odtenki ali izraziti kosi, zdaj je idealen trenutek, da se razveseliš.
Na prvi pogled preprosta. In prav v tem je njena čarovnija. Velika torbica čiste oblike z dovolj prostora za vse, kar greš s tabo v službo, na sestanek ali samo v mesto.…
Več informacijNa prvi pogled preprosta. In prav v tem je njena čarovnija. Velika torbica čiste oblike z dovolj prostora za vse, kar greš s tabo v službo, na sestanek ali samo v mesto. V njej skriješ prenosnik, dnevnik, steklenico za vodo in majhen prigrizek. Zahvaljujoč snemljivemu notranjemu organizatorju ima vsaka malenkost svoje mesto – in ko ravno potrebuješ več prostora, ga preprosto vzameš ven.
- Glavno zapiranje z zadrgo
- Snemljiv notranji organizator
- Dolgi prožni naramnice
| Dimenzije | 280 x 400 x 130 mm |
| Material | Umetno usnje, Tekstil |
| Teža | 920 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Večbarven |
| Barva | Črna |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 53 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
70 % PES Poliester
30 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Velike torbice
Na žalost nismo v Bradavičarki in nimamo na voljo Hermionine čarobne torbe, v katero se je pospravil celo šotor. Ampak na srečo živimo v svetu, kjer so in velike torbice in je tu tudi Vuch, ki ima cel oddelek, in tako si lahko izbereš svojo veliko lepotičko, v katero daš vse nujno in nenujno, kar ravno potrebuješ imeti s seboj.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.