Elettra Black torbica za okoli pasu in čez ramo v enem
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Se spomniš naše Lipsie? Zdaj bodi pozorna, saj prihaja njena izboljšana različica! Nova prenova je ohranila praktičnega duha, a dodala ščepec stila. Reliefni vzorec v…
Več informacijSe spomniš naše Lipsie? Zdaj bodi pozorna, saj prihaja njena izboljšana različica! Nova prenova je ohranila praktičnega duha, a dodala ščepec stila. Reliefni vzorec v obliki črke W, ki ga poznaš iz naših denarnic, krasi površino in torbici daje moderen videz. Zdaj ima dve zadrgi namesto ene, tako da je vse na svojem mestu – nič več iskanja, vse je takoj pri roki. Logotip v barvi materiala doda eleganten ton, dva trakova pa omogočata nošenje kot torbico za okoli pasu ali čez ramo. To je popoln kos za vsako priložnost – praktičen, funkcionalen in hkrati poln čara. Naj bo sprehod po mestu ali večerni zmenek, ta lepotica te ne bo razočarala!
- Originalen reliefni vzorec logotipa Vuch
- Prostor razdeljen na dva predala
- Glavno zapiranje na zadrgo
- Možnost nošenja kot crossbody torbica
| Dimenzije | 120 x 190 x 95 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 400 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 110 - 162 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Majhen |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | 2 v 1, Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Torbice za okoli pasu
Veličastna vrnitev. Fraza, ki je povezana s torbicami za okoli pasu. Svetovne, izvirne. Te in številne druge presežnike vzbuja ta modni dodatek. Nekoč kot modni pekel, danes kot izdelek, ki ga morate imeti v svoji garderobi. Torej, ali smo vas že prepričali, da jo morate imeti tudi vi? V tem primeru ne oklevajte in naročite.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.