Tricia Butter Yellow elegantna torbica za pas z nastavljivim pasom
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Tricia je torbica za pas, ki je veliko bolj primerna za mesto kot za naravo. A ji bo vedno pristajalo. Klasična sedlasta oblika v kombinaciji s širokim snemljivim pasom…
Več informacijTricia je torbica za pas, ki je veliko bolj primerna za mesto kot za naravo. A ji bo vedno pristajalo. Klasična sedlasta oblika v kombinaciji s širokim snemljivim pasom ti ponuja nešteto možnosti za stiliranje. Kombinacija materialov pa zagotavlja nenehno odkrivanje tega, s čim bi se še lahko ujemala.
- Poklopec na magnetni zatič izhaja iz bestselerja Joanna
- Notri ena žepna zadrga
- Nastavljiv pas (80 – 125 cm)
| Dimenzije | 150 x 240 x 55 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 490 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Rumena |
| Kolekcije | SimplyV |
| Stil | Eleganten, Potovalni, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 80 - 125 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Brezčasna, minimalistična in elegantna. Kolekcija SimplyV se zlahka obide brez pozlate. Ker je v preprostosti lepota. Glavno vlogo v dizajnu vsake SimplyVuške igra čista linija, gladek material in nežni kovinski detajli. Skratka nič odveč in hkrati nič ne manjka. Kakšna bo preprosto tvoja?
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.