Tricia Chrysalis Black torbica z metuljevo vezavo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Tricia je dobila krila! Ta torbica je ohranila vse, kar jo obožuješ, in dodala nežno vezenje z metulji. Enaka oblika, enak udoben pas, zdaj pa še bolj izstopa. Si že…
Več informacijTricia je dobila krila! Ta torbica je ohranila vse, kar jo obožuješ, in dodala nežno vezenje z metulji. Enaka oblika, enak udoben pas, zdaj pa še bolj izstopa. Si že začutila njen čar?
- Originalna vezava z motivom metuljev
- Poklopec na magnetni pin, navdihnjen z bestselerjem Joanna
- Notranja zadrga žep
- Nastavljiv pas (90 - 135 cm)
| Dimenzije | 150 x 240 x 55 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 500 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Prešit |
| Barva | Črna |
| Kolekcije | creARTivity |
| Stil | Potovalni, Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 90 - 135 cm |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Srebrna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
creARTivity
Bodi Vuch, bodi viden.
Prostor, kjer smo bili brez omejitev z domišljijo in ustvarjalno zložili vzorce na naše najbolje prodajane izdelke. Vsak vzorec ima svojo zgodbo, skupaj pa ti zagotavljajo eno - originalnost. Ne glede na to, ali se odločiš za torbico, nahrbtnik ali denarnico, vedno boš ti tisti, ki izstopa iz množice.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.