Elion Men Beige velký cestovní batoh
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Le še do torka, 26. 5. lahko med Color Days nakupuješ z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali te privlačijo nežni odtenki ali izraziti kosi, zdaj je idealen trenutek, da se razveseliš.
Elion je dobesedno največji prijatelj za velike avanture. Je najprostornejši nahrbtnik v našem portfelju, ki ti omogoča, da spakiraš vse potrebno in še malo več. Njegov…
Več informacijElion je dobesedno največji prijatelj za velike avanture. Je najprostornejši nahrbtnik v našem portfelju, ki ti omogoča, da spakiraš vse potrebno in še malo več. Njegov roll-top dizajn in odsevni logotip ter odsevna nit na sprednji strani zagotavljajo, da boš viden, bodisi v gorah ali pri raziskovanju mesta.
- Največji Vuch potovalni nahrbtnik
- Roll-top sistem, možnost razširitve prostora
- Pogumirani sprednji in zgornji del
- Odsevni logotip in nit na sprednji strani nahrbtnika
| Dimenzije | 510 (660) x 380 x 160 mm |
| Material | Umetno usnje, Tekstil |
| Teža | 850 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bež |
| Prostornina | 31 (40) |
| Stil | Potovalni |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 17,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Žep za steklenico, Oblazinjen hrbet, Oblazinjeni naramnice, Vodoodporen material, Žep za prenosnik, Odsevni elementi |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Batohy
Časy, kdy batohy znamenaly jen aktovky do školy nebo sportovní kousky na vysokohorské túry, jsou dávno pryč. Teď může být batoh i elegantním doplňkem do města na procházku, do práce nebo do školy. Tak si vyber kousek, který sedne tvým zádům a doladí tvůj outfit k dokonalosti. Další nespornou výhodou batohů je, že máš volné ruce a tvá záda ti určitě taky poděkují, protože celá tíha tvých potřebností bude krásně rozložena na obě ramena.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.