Evasion Dark Green eleganten usnjeni nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Evasion je usnjeni nahrbtnik, navdihnjen modelom Gioia, ki združuje eleganten dizajn s praktičnimi detajli. Nežno prešivanje na spodnjem delu dodaja slog, medtem ko…
Več informacijEvasion je usnjeni nahrbtnik, navdihnjen modelom Gioia, ki združuje eleganten dizajn s praktičnimi detajli. Nežno prešivanje na spodnjem delu dodaja slog, medtem ko zadrga, ki sega do spodnjega roba, olajšuje dostop do vsebine. Prostoren, udoben in brezčasen – popoln dodatek za vsakdanjo rabo in poslovne sestanke.
- Nahrbtnik iz vlaknatega usnja
- Zapiranje z magnetom in zadrgo
- Notranje predalčke brez zapiranja
- Nastavljivi naramni trakovi
| Dimenzije | 310 x 255 x 120 mm |
| Material | Pravo usnje |
| Teža | 1000 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Zelena |
| Prostornina | 9 |
| Kolekcije | Usnjene |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 47 - 83 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Material zadrge | Kovina |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Skriti žep, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Usnjeni nahrbtniki
Zavedamo se, da se da živeti brez pravega usnjenega nahrbtnika. Toda mi menimo, da so sprehodi po mestu z njim preprosto boljši. Skoraj božanski. Poleg tega vas bo navdušil s svojo vzdržljivostjo, večnamensko uporabo in skrbnostjo. Če želite nositi zgodbo na hrbtu, je usnjeni nahrbtnik must-have. Lahko boste namreč bili prepričani, da ga boste nosili res dolgo.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.