Roselda MN Roxan torbica in kozmetička torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
Roxan je natanko tisti tip torbice, ki ne le izgleda dobro ampak bo tudi čez 50 let. Elegantna, prostorna in s presenečenjem v notranjosti. V sebi skriva majhno torbico…
Več informacijRoxan je natanko tisti tip torbice, ki ne le izgleda dobro ampak bo tudi čez 50 let. Elegantna, prostorna in s presenečenjem v notranjosti. V sebi skriva majhno torbico za čez ramo, ki je v popolnoma enakem stilu. Kaj drugega bi si lahko želeli.
- Eleganten dizajn z monogramom
- Vključuje majhno kozmetično torbico, primerno tudi kot torbica za čez ramo
- Priloženi nastavljivi pasovi
- Dvojno zapenjanje z magnetom in patentom
| Dimenzije | 260 x 330 x 140 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 405 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Večbarven, Monogram VUCH |
| Barva | Bordo |
| Tip | Ročna |
| Kolekcije | Monogram |
| Stil | Eleganten, Za v službo |
| Dolžina naramnice | 131 - 146 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Velik |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | 2 v 1, Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Monogram
Si želite neverjeten čar in biti del Vucha vedno in povsod? Do podrobnosti razvita nova kolekcija Vuch monogram je tukaj za vas. Razvajala vas bo s stilom in na vsakem centimetru bo poudarja Vuch logo. To lahko doživite s torbico, denarnico ali nahrbtnikom...
Vuch je vaša najzvestejša ljubezen, zato pokažite to vsem brez ene same besede.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.