Veerle Wine prostoren roll-top nahrbtnik
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Velik roll-top nahrbtnik, ki je praktičen, udoben in te naredi stilsko. Z oblazinjenimi hrbtnimi deli boš zdržal ves dan, ne glede na to, ali greš v službo, na izlet ali…
Več informacijVelik roll-top nahrbtnik, ki je praktičen, udoben in te naredi stilsko. Z oblazinjenimi hrbtnimi deli boš zdržal ves dan, ne glede na to, ali greš v službo, na izlet ali raziskovat svet. Stilni trak v obliki W daje nahrbtniku karakter in kanček originalnosti. Pripravi se na pustolovščino z dovolj prostora za vse, kar potrebuješ.
- Dvojno zapiranje glavnega predala – zadrga in sponka po zvitju
- Veliko zunanjih in notranjih žepov
- Oblazinjeni hrbet in naramnice za najbolj udobno nošenje
| Dimenzije | 400 x 280 x 120 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 600 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bordo |
| Prostornina | 13-18 |
| Stil | Potovalni |
| Dolžina naramnice | 44 - 90 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Vzdržljiv material, Oblazinjen hrbet, Skriti žep, Notranji žep na zadrgo, Roll-top, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Nahrbtniki
Časi, ko so nahrbtniki pomenili le šolske torbe ali planinske nahrbtnike, so že zdavnaj mimo. Sedaj je lahko nahrbtnik tudi eleganten dodatek za sprehod po mestu, v službo ali šolo. Izberi si kos, ki ustreza tvojim hrbtnim delom in popolno dopolnjuje tvoj videz. Dodatna prednost nahrbtnikov je, da imaš proste roke, tvoji hrbti pa ti bodo hvaležni, saj je teža enakomerno porazdeljena na obe rami.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.