Rosia E Pink eco crossbody denarnica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Včasih je potrebno res malo. Ta majhna crossbody denarnica skrije telefon, kartice in nekaj malenkosti ter ti pusti proste roke za vse ostalo. Zahvaljujoč eco materialu…
Več informacijVčasih je potrebno res malo. Ta majhna crossbody denarnica skrije telefon, kartice in nekaj malenkosti ter ti pusti proste roke za vse ostalo. Zahvaljujoč eco materialu je lahka, praktična in pripravljena na mesto, festival ali samo na hitro kavo. Preneseš jo čez ramo in greš. Preprosto majhen kos, ki zmore velike dni.
- Odporen in vodoodporen eco material
- Dva ločena žepa na zadrgo
- Prostor za 3 kartice
- Nastavljiv tkan crossbody naramek
| Dimenzije | 190 x 100 x 45 mm |
| Material | Okolju prijazen material |
| Teža | 346 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Roza |
| Število kartic | 0-6 |
| Kolekcije | ECO |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 90 -142 cm |
| Material zadrge | Kovina |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | Dolg naramni trak |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Eco denarnice
„Misli (eco)logično! Ne veš, o čem govorimo? No, seveda o naših eco denarnicah. Ko smo jih oblikovali, so imele en pogoj. In sicer biti trajnostne. Mi smo jih uslišali in jih poleg tega oblekli v čudovit plašček. Verjamemo, da če pri nas izbereš tako denarnico, bo tvoja vest ostala čista. In morda ti bo ostala za vedno. Kot bonus boš imel oblikovalsko spremljevalko za vsak dan."
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.