Carol Black torba za okoli pasu z nastavljivim trakom
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Ne glede na to, ali ste ljubitelj pohodništva ali trekinga, vas bo ta torbica za okoli pasu navdušila. Ima nastavljiv trak, s katerim lahko preprosto povečate ali…
Več informacijNe glede na to, ali ste ljubitelj pohodništva ali trekinga, vas bo ta torbica za okoli pasu navdušila. Ima nastavljiv trak, s katerim lahko preprosto povečate ali zmanjšate njeno prostornino. Če vas torej na poti preseneti naliv, lahko vanjo priročno zapakirate dežni plašč. Izdelan je iz funkcionalnega materiala, ki je lahek, a ne bo prepustil niti kapljice. In veste, s kom se odlično kombinira? S športnim nahrbtnikom Mellora Airy.
- Prva športna zbirka Vuch
- Izdelano iz ripstopa - lahkega, zračnega in nepremočljivega materiala
- Razširljiv glavni žep z dvojno zadrgo
- Nastavljiv trak z avtomatsko magnetno zaponko
| Dimenzije | 140 x 260 x 120 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 135 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Črna |
| Prostornina | 4 |
| Stil | Prostočasni |
| Dolžina naramnice | 79 - 110 cm |
| Ustreza formatu A4 | no |
| Material zadrge | Plastika |
| Za velikost denarnice | Srednje |
| Barva okovja | Črna |
| Lastnosti | Vodoodporen material |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Odkrijte več
Torbice za okoli pasu
„Veličastna vrnitev. Fraza, ki je povezana s torbicami za okoli pasu. Svetovne, izvirne. Te in številne druge presežnike vzbuja ta modni dodatek. Nekoč kot modni pekel, danes kot izdelek, ki ga morate imeti v svoji garderobi. Torej, ali smo vas že prepričali, da jo morate imeti tudi vi? V tem primeru ne oklevajte in naročite.“
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.