Nescio Brown prostoren nahrbtnik iz vzdržljivega materiala
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Do sobote, 4. 4. s kodo DUO vzameš dvoje sončna očala, plačaš pa le ena, drugi par dobiš od nas brezplačno. Ker je včasih lepo imeti izbiro.
Ali si želite za gospodinjstvo kupiti en nahrbtnik, ki ga lahko mama nosi na pilates, oče na kratko službeno potovanje v tujino, najstnica na izlet s prijateljicami in…
Več informacijAli si želite za gospodinjstvo kupiti en nahrbtnik, ki ga lahko mama nosi na pilates, oče na kratko službeno potovanje v tujino, najstnica na izlet s prijateljicami in mlajši na prenočevanje k sošolcu? Potem je Nescio vaš novi član gospodinjstva. Edino, česar ne moremo zagotoviti, če boste imeli samo enega, je to, da se morda ne boste prepirali zaradi njega.
- Univerzalen nahrbtnik za vsako priložnost
- Oblazinjen hrbet
- Zunanja guma za pritrditev na kovček
- Velik notranji prostor
| Dimenzije | 440 x 300 x 150 mm |
| Material | Tekstil |
| Teža | 740 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Rjava |
| Prostornina | 20 |
| Stil | Potovalni, Študentski |
| Dolžina naramnice | 44 - 84 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Vzdržljiv material, Oblazinjen hrbet, Oblazinjeni naramnice, Notranji žep na zadrgo, Trak za kovček, Roll-top, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
80 % PES Poliester
20 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Nahrbtnike
Časi, ko so nahrbtnike pomenili le šolske torbe ali športne kose za visoko gorske ture, so že davno mimo. Zdaj je lahko nahrbtnik tudi eleganten dodatek za mesto na sprehod, v službo ali v šolo. Zato si izberi kos, ki bo udoben za tvoj hrbet in popolno dopolnil tvoj outfit. Dodatna nesporna prednost nahrbtnikov je, da imaš proste roke in tvoj hrbet ti bo zagotovo tudi hvaležen, ker bo celotna teža tvojih potrebščin lepo razporejena na oba ramena.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.