Soddy urban prostoren nahrbtnik z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
Soddy so kot nalašč za v šolo ali službo. Prav zares. Ta nahrbtnik smo zasnovali tako, da se vanj zlahka spravijo mape, da se nobena pogodba ali skripta ne bi zmečkale.…
Več informacijSoddy so kot nalašč za v šolo ali službo. Prav zares. Ta nahrbtnik smo zasnovali tako, da se vanj zlahka spravijo mape, da se nobena pogodba ali skripta ne bi zmečkale. Zahvaljujoč številnim žepom in predelkom na zunanji strani bo vse imelo svoje mesto – raj na hrbtu za organizacijske obsedence. In še več, vse skupaj smo zavili v nenavaden geometrijski dizajn.
- Dvojna zaščita proti kraji - glavni žep z zadrgo in zaponko
- Veliko žepov in notranji predal za mini prenosnik
- Udobne in nastavljive naramnice
- Geometrijski dizajn
| Dimenzije | 400 x 290 x 115 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 630 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Večbarven |
| Barva | Črna, Roza |
| Prostornina | 13 |
| Stil | Študentski |
| Dolžina naramnice | 58 - 83 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
TRAVEL KOLEKCIJA
Na poti, na cesti, na terenu, vas spremljam z novim nahrbtnikom! Torbica ali nahrbtnik? Kaj imate raje? Morda ste bili doslej odločen zagovornik torbic, toda v trenutku, ko boste videli naše bombastične nahrbtnike in potovalne torbe iz kolekcije Travel, boste ugotovili, da morate imeti eno izmed njih. Torej odvrzite svoje skrbi, na hrbet položite udoben in eleganten nahrbtnik in se podajte osvajati svet
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.