Tiara urban prostoren nahrbtnik z zadrgo
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Color Days prinašajo pravo eksplozijo barv, skupaj z -25 % popusta s kodo CD25. Ne glede na to, ali imaš raje nežne tone, drzne kombinacije ali kose, ki izstopajo, zdaj je pravi čas za izbiro.
„Ko se praktičnost poveže s slogom, ni mogoče ustvariti nič drugega kot odličen kos. Prepričajte se sami, da vam bo v sekundi všeč nežen sivo-roza nahrbtnik. Če ste…
Več informacij„Ko se praktičnost poveže s slogom, ni mogoče ustvariti nič drugega kot odličen kos. Prepričajte se sami, da vam bo v sekundi všeč nežen sivo-roza nahrbtnik. Če ste začeli z iskanjem praktičnega, elegantnega in modnega nahrbtnika, lahko z iskanjem kar zaključite. Ta nahrbtnik popolnoma izpolni vaše ideje in bo okras při vsakem outfitu."
- Dvojna zaščita pred krajo - glavni predal z zadrgo in gumbom
- Spredaj pokrit predal z zadrgo, notranji predal za mini prenosnik in manjši predal z zadrgo
- Udobne in trpežne naramnice (nastavljive)
- Predal za telefon ali ključe z zadrgo
| Dimenzije | 400 x 290 x 115 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 630 g |
| Zapenjanje | Zadrga |
| Vzorec | Večbarven |
| Barva | Siva |
| Prostornina | 13 |
| Stil | Za v službo, Študentski, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 58 - 83 cm |
| Ustreza formatu A4 | ja |
| Velikost NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Material zadrge | Plastika |
| Lastnosti | Skriti žep, Notranji žep na zadrgo, Žep za prenosnik |
| Garancija | 24 mesecev |
ZUNANJI MATERIAL
100 % PU Poliuretan
NOTRANJI MATERIAL
100 % PES Poliester
Več informacij o materialih in vzdrževanju izveš TUKAJ.
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
NAHRBTNIKI
„Praktičnost, udobje in funkcionalnost. Lastnosti, ki so neločljivo povezane z nahrbtniki in so hkrati popolna modna alternativa torbicam. Če menite, da je to točno tisto, kar iščete, potem pobrskajte po naši strani. V naši ponudbi imamo tako športne nahrbtnike, ki jih brez težav vzamete v gore, kot elegantne spremljevalce, ki bodo odlično poudarili vaš mestni outfit.“
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.