Dakota Metal Black elegantna ženska ura
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova.
„ Samo ime teh ur poudarja pomen tega modela. Ni samo kombinacija elegantnega črnega telesa ure z zlatimi podrobnostmi zaslužena za očarljivost te ure." Elegantno…
Več informacij„ Samo ime teh ur poudarja pomen tega modela. Ni samo kombinacija elegantnega črnega telesa ure z zlatimi podrobnostmi zaslužena za očarljivost te ure."
- Elegantno telo ure s kristalom
- Nastavljiva dolžina paščka
- Kakovosten japonski mehanizem
- Quartz ura na baterijo
- Pakirano kot darilo
- 36 mesecev garancije
| Teža | 50 g |
| Veličina | 36 mm |
| Debelina številčnice | 6 mm |
| Mehanizem | JAPANESE QUARTZ MOVEMENT |
| Širina pasu | 16 mm |
| Vodoodpornost | 3 ATM |
| Dolžina pasu | 235 mm |
| Barva kovine | Črna |
| Tip paščka | Nežen milanski |
| Material paščka | Nerjaveče jeklo |
| Garancija | 36 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
URE
Ure VUCH ti ponujajo več kot le pregled nad časom. So detajl, ki poudari tvoj stil in dopolni tvoj outfit točno tako, kot potrebuješ. So preproste, a domiselne. Elegantne, a nikoli dolgočasne. Ne glede na to, ali greš v službo, v mesto ali na vikend sprehod, bodo zanesljiv spremljevalec. Le izberi tiste, ki bodo tiktakale v tvojem ritmu.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.