Emina Wine mini crossbody torbica
Pri VUCH lahko odkrivaš, preizkušaš in izbiraš med tisoči možnosti. In če ti kaj ne ustreza? Pošlji nam nazaj preprosto in brezplačno.
Popusti do -50 % pomenijo le eno. Izberi kos, ki ga boš z veseljem nosila znova in znova. Poleg tega do 30. 4. z brezplačno dostavo nad 20 €.
V mesto, na zabavo ali na kavo z prijatelji – ta mini crossbody torba te bo spremljala povsod. Je majhna, a vendar trdna, nov pikčast trak pa ji dodaja pravo mero sloga.…
Več informacijV mesto, na zabavo ali na kavo z prijatelji – ta mini crossbody torba te bo spremljala povsod. Je majhna, a vendar trdna, nov pikčast trak pa ji dodaja pravo mero sloga. Kombinira material torbe Tricia s pokrovom Joanna, zato je tako lepa kot odporna. Preprosto jo preveži čez ramo in odpravi!
- Torba, ki obdrži obliko
- Zapiranje z magnetom
- Notranji predal in zadrga
- Nastavljiv crossbody trak
| Dimenzije | 130 x 200 x 60 mm |
| Material | Umetno usnje |
| Teža | 410 g |
| Zapenjanje | Magnet/gumbek |
| Vzorec | Enobarven |
| Barva | Bordo |
| Stil | Eleganten, Potovalni, Za vsak dan |
| Dolžina naramnice | 93 - 142 cm |
| Za velikost denarnice | Majhen |
| Barva okovja | Zlata |
| Lastnosti | Dolg naramni trak, Notranji žep na zadrgo |
| Garancija | 24 mesecev |
Dostava v 3 delovnih dneh. Izberete lahko plačilo po povzetju, bančno nakazilo ali online.
V primeru kakršnih koli vprašanj prosimo kontaktirajte našo podporo strankam na info@vuch.si.
Mini torbe
Telefon, denarnica, ključi, nič več. So dnevi, ko je to povsem dovolj. In za te dni smo ustvarili zbirko mini torbic. Čeprav so majhne, so praktične, saj ne pozabljamo na uporabnost. Tudi če so mini, boš imela red v nekaj malih stvareh. Lahko uporabljaš trak, ki ti pusti proste roke. V hipu jo lahko spremenite v elegantno torbico za v roko. Mini torbico boš lahko uporabila na zmenku, sprehodu po mestu ali za kulturno dogajanje. Zdaj je le od tebe, katero mini lepotičko boš spustila v svojo garderobo.
Darilno pakiranje
V VUCH vsako naročilo zapakiramo v lepo darilno škatlo s pentljo, tako da vam je odvijanje v veselje, bodisi zase ali kot darilo za koga od bližnjih.
Brez skrbi glede pakiranja.